PTAcafe – nowe Forum Alergologiczne

PTAcafe – nowe Forum Alergologiczne

Z myślą o społeczności medycznej szczególnie zainteresowanej tematyką alergologii uruchomiliśmy nowe forum dyskusyjne – PTAcafe.  Na forum możecie porozmawiać dosłownie o wszystkim, co dotyczy alergologii.

“Forum uruchomiliśmy z myślą o naszych członkach, zarówno obecnych, jaki i przyszłych. Najważniejszym celem PTAcafe jest stworzenie platformy najnowszej wiedzy alergologicznej oraz dobrych warunków i atmosfery do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń między lekarzami.” – mówi Prof. Piotr Kuna, Prezydent Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

PTAcafe przeznaczone dla członków Towarzystwa i wymaga zalogowania się w Strefie Członkowskiej (poprzez wpisanie swojego dotychczasowego loginu i hasła), aby móc pisać posty i odpowiadać na nie. Mamy nadzieję, że obsługa jest intuicyjna i nie sprawi Państwu kłopotu.

Korzystając, z PTAcafe należy przestrzegać podstawowe zasad etykiety obowiązującej w Internecie.

Regulamin korzystania z forum dostępny jest na: http://ptacafe.pta.med.pl/regulamin.html

“Wierzę również, że PTAcafe przyczyni się do polepszenia komunikacji pomiędzy członkami Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i pomoże nam się lepiej poznać. Dlatego też, serdecznie zachęcam do korzystania z forum i aktywnego udziału w PTAcafe” – dodaje Prof. Piotr Kuna

Wkrótce w ramach PTAcafe zostaną uruchomione również grupy dyskusyjne poświęcone chorobom alergicznym w innych specjalnościach medycznych: pulmonologii, laryngologii, pediatrii, dermatologii i okulistyce oraz grupy tematyczne poświęcone astmie oskrzelowej i immunologii klinicznej.