III Konferencja Szkoleniowa PTA

III Konferencja Szkoleniowa PTA

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w III Konferencji Szkoleniowej PTA, która odbędzie się w dniach 21-24 kwietnia 2010 roku w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle.

Trzecia już edycja Konferencji Szkoleniowej odbywa się pod hasłem „Choroby alergiczne – od pediatrii do geriatrii”. Celem spotkania jest dotarcie do jak najszerszego grona lekarzy specjalistów – alergologów, pediatrów, pulmonologów, dermatologów, okulistów, internistów oraz lekarzy POZ, przedstawienie im najnowszych światowych standardów w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych, przekazanie praktycznej wiedzy na sesjach i warsztatach szkoleniowych, stworzenie warunków i atmosfery do dyskusji jak i wymiany poglądów oraz cennych doświadczeń.

Dlatego też, pragniemy Państwa jeszcze raz serdecznie zaprosić do wzięcia czynnego udziału w III Konferencji Szkoleniowej PTA. Ufamy, że dzięki Państwa pomocy, wiedzy i doświadczeniu uda się zrealizować cele i wyzwania, które stawia przed nami wszystkimi organizacja III Konferencji.