XX Dzień Alergii w Krakowie

XX Dzień Alergii w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Dzień Alergii w Krakowie”, która odbędzie się w dniu 19 marca 2011 roku w II Katedrze Chorób Wewnętrznych CMUJ w Krakowie przy ul. Skawińskiej 8. Organizatorami Konferencji są: Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych, Oddział Małopolski Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Alergologii – Prof. Krzysztof Sładek.

Konferencja poświęcona będzie aktualnym problemom rozpoznawania i leczenia alergicznych schorzeń górnych dróg oddechowych, astmie oraz alergii na leki, pokarmy i jady owadów jak również objawom skórnym i oddechowym w przebiegu chorób układowych. Stąd też organizatorzy liczą na szeroki udział specjalistów, do których adresowana jest tematyka Konferencji, czyli lekarzy rodzinnych, alergologów, pulmonologów, dermatologów, internistów, pediatrów oraz lekarzy zainteresowanych postępami w alergologii.

Szczegóły dotyczące programu i uczestnictwa w Konferencji znajdą Państwo pod tym linkiem – www.ptzca.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61.