[08.06.2017] Newsletter PTA

[08.06.2017] Newsletter PTA

Wydarzenia edukacyjne

Kongres EAACI – 17-21 czerwca 2017

Już za tydzień rozpoczyna się największa konferencja alergologiczna na świecie – Kongres Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej. W tym roku Kongres odbywa się Helsinkach.

Hasłem spotkania jest „On the road to prevention and healthy living”.

Aktywności przedstawicieli polskiej alergologii w trakcie Kongresu w EAACI mogą Państwo pobrać ze strony PTA (pliki poniżej):

Polish faculty – EAACI 2017 Congress (plik XLSX)

Polish faculty – EAACI 2017 Congress (plik PDF)

Zapraszamy do odwiedzenia w trakcie Kongresu stoiska Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, które jak co roku będzie znajdować w National Society Village.


XIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, 26-29 września 2018 r., Mikołajki

vfk_image50

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich członków Polskiego Towarzystwa Alergologicznego do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie PTA, który odbędzie się w dniach 26-29 września 2018 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Tematem przyszłorocznego Kongresu jest: „Alergia i środowisko”

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Kongresu: http://kongres2018.pta.med.pl

Akademia Alergologii

Terminarz spotkań Akademii Alergologii 2017

AA

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Akademii Alergologii 2017. Polskie Towarzystwo Alergologiczne już po raz piąty organizuje to cykliczne spotkanie, co jest dowodem na atrakcyjność naukową tego wydarzenia i zaufanie jakim darzą Państwo inicjatywy merytoryczne naszego Towarzystwa.

Zmiana formuły Akademii Alergologii w ubiegłym roku spotkała się z pozytywnym odzewem Członków PTA. Wielka w tym zasługa zaproszonych wykładowców, którzy przygotowali wykłady i prezentacje na najwyższym poziomie.

W tym roku chcemy kontynuować ten format naszych spotkań w ramach Akademii Alergologii. Ponownie we współpracy z władzami Oddziałów Regionalnych PTA zaprosiliśmy najwybitniejszych polskich alergologów do wygłoszenia niezwykle interesujących wykładów. Są one rzadko obecne na konferencjach czy innych szkoleniach alergologicznych, dlatego cieszymy się, że możemy zaproponować Państwu tak unikatową ofertę naukową.

Wykład Akademii Alergologii, który połączony jest ze spotkaniem Oddziału Regionalnego to także doskonała okazja by przedyskutować problemy codziennej praktyki alergologicznej na Państwa terenie działania. Dzięki temu otrzymujemy informację o tym co na lokalnym szczeblu alergologii funkcjonuje prawidłowo, a co wymaga naprawy. Prosimy o przekazywanie takich uwag i gorąco zachęcamy do jak najszerszej dyskusji.

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań Akademii Alergologii.

Terminarz spotkań Akademii Alergologii 2017.

Z życia PTA

Zaktualizuj swoje dane w bazie członków PTA! Prosimy o przekazanie tej informacji współpracownikom Członkom PTA

Zachęcamy do aktualizacji swoich danych w bazie członków PTA. Zaloguj się do swojego profilu i sprawdź czy Twój e-mail jest podany prawidłowo oraz czy Twoje dane kontaktowe nie zawierają błędu.

Dzięki poprawnym danym będziesz miał wygodniejszy i szybszy dostęp do Strefy Członkowskiej oraz będziesz na bieżąco z aktualnościami i informacjami jakie Polskie Towarzystwo Alergologiczne przygotowuje dla swoich członków.