[03.11.2017] Newsletter PTA

[03.11.2017] Newsletter PTA

Aktualności

Diagnostyka i leczenie Wrodzonego Obrzęku Naczynioruchowego 

Pierwsza Ogólnopolska konferencjia Sekcji Wrodzonego Obrzęku Naczynioruchowego PTA: “Diagnostyka i leczenie Wrodzonego Obrzęku Naczynioruchowego” pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 grudnia w Hotelu Airport Okęcie ul. 17 Stycznia 24.

Tematyka konferencji skierowana będzie do lekarzy wszystkich specjalności zajmujących się leczeniem i opieką nad chorymi z HAE oraz dla lekarzy pragnących pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.

Przedstawione zostaną zasady diagnostyki, leczenia wrodzonego obrzęku naczynioruchowego oraz możliwości opieki nad tymi chorymi w Polsce.

Treść zaproszenia – zaproszenie


Spotkanie Sekcji Immunoterapii Swoistej PTA

Informujemy, iż spotkanie Sekcji Immunoterapii Swoistej PTA odbędzie się 13 stycznia 2018 w hotelu Polonia Palace w Warszawie. 

Szczegóły programowe wkrótce.

 

 

 


Artykuły z ostatniego numeru „Alergologii Polskiej” dostępne on-line!

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami z oficjalnego czasopisma naszego Towarzystwa:

Alergologia Polska – Polish Journal of Allergology
Volume 4, Issue 3, Pages 83-130 (July–September 2017)

Artykuły na stronie – https://www.sciencedirect.com/science/journal/23533854/4/3?sdc=1


Zaktualizuj swoje dane w bazie członków PTA! 

W związku ze zbliżającym się w przyszłym roku Walnym Zgromadzeniem Delegatów PTA  zachęcamy do aktualizacji swoich danych adresowych w bazie członków PTA. Zaloguj się do swojego profilu i sprawdź czy Twój e-mail jest podany prawidłowo oraz czy Twoje dane kontaktowe nie zawierają błędu.
Dzięki poprawnym danym będziesz miał wygodniejszy i szybszy dostęp do Strefy Członkowskiej oraz będziesz na bieżąco z aktualnościami i informacjami jakie Polskie Towarzystwo Alergologiczne przygotowuje dla swoich członków.

Swoje dane w bazie PTA można sprawdzić logując się do strefy członkowskiej pod tym adresem – www.pta.med.pl/logowanie.html

Loginem do strefy członkowskiej jest e-mail podany przy procesie rejestracji. Jeśli hasło zostało zapomniane lub system powiadamia, że jest nieprawidłowe to wystarczy jedynie wygenerować nowe hasło pod tym adresem – www.pta.med.pl/auth/forgottenpassword.html