Newsletter PTA [30.04.2018]

Newsletter PTA [30.04.2018]

Aktualności

Grant naukowo-badawczy PTA – aplikuj już dziś!

Serdecznie zapraszamy do ubiegania się o grant naukowo-badawczy dla członków Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Wysokość grantu wynosi 25 000 zł (90% wartości grantu jest przeznaczone na koszty odczynników, 10% wartości grantu jest przeznaczone na wynagrodzenie Beneficjenta). Zwycięzca postępowania konkursowego zostanie wybrany przez Komisję Konkursową na Sesji Sekcji Młodych na XIII Międzynarodowym Kongresie PTA (26-29 września 2018 r., Mikołajki).

Termin składania aplikacji mija z dniem 20.05.2018 r. Szczegóły dotyczące aplikowania i warunków grantu znajdą Państwo w poniższym Regulaminie.

Do pobrania:

Regulamin przyznawania grantu naukowo-badawczego dla członków młodszych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego na Kongresie PTA (plik PDF)

Wniosek o grant naukowo-badawczy PTA (plik PDF)

Wyniki konkursu o grant na Kongres EAACI w Monachium

Zakończyła się już procedura konkursowa o grant na Kongres EAACI w Monachium. Grant ufundowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne zdobyła Natalia Ukleja-Sokołowska.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do systematycznego odwiedzania strony internetowej PTA, gdzie już wkrótce będziemy publikować informacje o kolejnych konkursach organizowanych przez Towarzystwo.

XIII Międzynarodowy Kongres PTA – zgłaszanie abstraktów

Podziel się swoimi dokonaniami – wyślij do 24 maja 2018 streszczenie swojej pracy oryginalnej i weź czynny udział w XIII Międzynarodowym Kongresie PTA!

  1. Przed zgłoszeniem abstraktu, prosimy o sprawdzenie, czy odpowiada on wymaganiom technicznym i strukturalnym.
  2. Recenzji zostaną poddane tylko abstrakty, których co najmniej autor prezentujący doniesienie oryginalne jest zarejestrowanym uczestnikiem Kongresu z opłaconym pełnym fee.
  3. Potwierdzenie zgłoszenia abstraktu wraz z linkiem umożliwiającym jego późniejszą edycję wysyłane jest na podany w formularzu adres mailowy.

Więcej szczegółów na temat abstraktów pod adresem:

http://kongres2018.szkoleniapta.pl/abstrakty/abstrakty/

22 kwietnia 2020 roku spotykamy się na XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbywa się pod hasłem „Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie”.

X