„Odetchnij z ulgą – walka z chorobami płuc i alergią”

„Odetchnij z ulgą – walka z chorobami płuc i alergią”

 

 

Już dziś, razem z Gazetą Wyborczą startuje jesienna edycja kampanii „Odetchnij z ulgą – walka z chorobami płuc i alergią” przygotowana przez Warsaw Press, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

W publikacji znajdziemy wywiad z profesorem Markiem Kulusem, Prezydentem – Elektem PTA, na temat jesiennych alergii a także najważniejszych wyzwań, jakie czekają PTA za jego kadencji.  Link do wywiadu: www.oddech.warsawpress.com/index.php/2018/09/21/alergiku-odetchnij-z-ulga-takze-jesienia

„Celem tej edycji kampanii jest zwrócenie uwagi na to, że alergie występują również w okresie jesienno-zimowym. Zależy nam na zwiększeniu świadomości społeczeństwa na temat chorób płuc i nowoczesnych możliwości leczenia chorób układu oddechowego. Podejmujemy kwestię codziennych wyrzeczeń i problemów, z jakimi borykają się chorzy a także odpowiedniej profilaktyki, by każdy z nas mógł „Odetchnąć z ulgą” i cieszyć się zdrowym oddechem każdego dnia.” 

Zachęcamy do lektury w Gazecie Wyborczej a także na www.oddech.warsawpress.com.

 

22 kwietnia 2020 roku spotykamy się na XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbywa się pod hasłem „Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie”.

Zostań członkiem PTA!

Zostań członkiem PTA
X